Nejnovější články

Nejdůležitější příběhy současnosti pěkně na jednom místě.

+

Podcast: Pavline skončila v 19 jako prostitutka v Itálii. Turky jsem nebrala, ve Švýcarsku jsem byla jen kus masa

V současnosti se živí Pavline Kan jako lektorka masáží a masérka, ale cesta k milované práci pro ni byla extrémně náročná. Několik let si dokonce vydělávala jako sexuální pracovnice a ve Švýcarsku si připadala jako kus masa. Odsud proto urychleně odjela do Finska, kde žije spokojeně doposud, ačkoliv některým mužům své služby odmítá poskytovat. Podrobnosti prozradila v rozhovoru pro podcast Už budu!

img-Podcast: Pavline skončila v 19 jako prostitutka v Itálii. Turky jsem nebrala, ve Švýcarsku jsem byla jen kus masa
+

Zdrcený Trpišovský, Hranáč coby NEJ stoper ligy. Co je s Haraslínem?

Nepochopitelný výkon Slavie v Plzni – a Sparta je zpět v čele ligové tabulky. „Ještě nikdy jsem neviděl Jindřicha Trpišovského tak zdrceného, jako když přišel v neděli mezi novináře. Výkon Slavie pro něj byla strašná rána,“ říká v novém díle podcastu Liga naruby redaktor deníku Sport a webu iSport.cz Radek Špryňar, který zároveň dává kredit plzeňskému šéfovi: „Koubek připravil Plzeň v jednom týdnu na dva úplně odlišné zápasy: proti Fiorentině a proti Slavii. A strašně se mi líbil Robin Hranáč. Je to stoper s aktuálně nejlepší formou v Česku a už rozumím tomu, proč by ho Tomáš Ujfaluši chtěl vidět na EURO klidně v základu,“ dodává.

img-Zdrcený Trpišovský, Hranáč coby NEJ stoper ligy. Co je s Haraslínem?
+

Jančárek: Řada lidí chtěla do filmu Tady Havel, slyšíte mě? prosadit svůj výklad jeho osobnosti, ustáli jsme to

Místo vysněného státnického důchodu zůstal Václav Havel aktivním aktérem ve veřejném prostoru. Několik let byl jeho stínem dokumentarista Petr Jančárek (64), který měl svolení politika točit, „i když se sprchuje“. Jančárek, scenárista, režisér a kameraman v jednom a zároveň pedagog a člen správní rady humanitární organizace Člověk v tísni, vzpomíná na úskalí natáčení snímku Tady Havel, slyšíte mě?, na své první setkání s Havlem i na sílu jeho odkazu v dnešní době.

img-Jančárek: Řada lidí chtěla do filmu Tady Havel, slyšíte mě? prosadit svůj výklad jeho osobnosti, ustáli jsme to
+

Amazon do Česka přichází se startupovým fondem s miliardou dolarů, hledá roboty a AI

Americká internetová společnost Amazon přichází do Česka se startupovým fondem disponujícím jednou miliardou dolarů, asi 24 miliardami korun. Společnost má v hledáčku začínající firmy věnující se robotice, umělé inteligenci, logistice, automatizaci a dalším oborům, které mají průsečík s podnikáním Amazonu.

img-Amazon do Česka přichází se startupovým fondem s miliardou dolarů, hledá roboty a AI
+

Ojetý Peugeot 508 1. generace (2010-2018): Památka z časů hojnosti

Když koncem roku 2010 Peugeot souběžně nahradil modely 407 a 607 novinkou 508 s osekanou nabídkou motorů a kompromisně naladěným podvozkem, bláhově jsme mysleli, že jde o ošizené auto. Cha! A on to byl přitom jeden z posledních vozů evropského mainstreamu s opravdu kvalitním gruntem…

img-Ojetý Peugeot 508 1. generace (2010-2018): Památka z časů hojnosti
+

Herečka Barbora Seidlová (42): Nebýt matkou je taky skvělé!

Herečka, která už v patnácti letech zazářila jako churavá princezna Zubejda, kterou vyléčilo slunce a chleba s tvarohem, si stojí za tvrzením, že život může být krásný i bez dětí.

img-Herečka Barbora Seidlová (42): Nebýt matkou je taky skvělé!
+

Evropa plánuje stavět na Měsíci: Základna i hotel vyjdou z 3D tiskárny

Bydlení na Měsíci už není sci-fi, ale reálný projekt Evropské kosmické agentury. Základnu pro 150 lidí podle návrhu australských architektů, mají vytisknout 3D tiskárny a přitom použít měsíční regolit. Počítá se s vesmírným hotelem a možná i první univerzitou mimo planetu Zemi. Řídící středisko vznikne na dohled Česka.

img-Evropa plánuje stavět na Měsíci: Základna i hotel vyjdou z 3D tiskárny

Měsíc na zkoušku

Nahlédněte do světa PREMIUM+
První měsíc jen za 1 Kč.

Vyzkoušet za 1 Kč Další měsíc za 199 Kč.
Předplatné můžete kdykoliv zrušit.
Často kladené otázky
Nenašli jste informace k předplatnému? Zkuste najít odpověď v sekci často kladených otázek. Pokud odpověď nenajdete ani zde, obraťte se na naši zákaznickou linku.
Co je předplatné PREMIUM+?

Služba PREMIUM+ nabízí pestrý výběr informací a zábavy skrz naše nejčtenější noviny, časopisy na webech.

Zůstaňte v obraze díky přístupu k exkluzivním článkům nebo multimediálnímu obsahu na 9 webech. Jako benefit nad rámec služby si navíc na všech webech můžete užít ničím nerušené čtení článků a stejně tak sledování oblíbených videí bez jediné reklamy.

V rámci benefitů je také volné čtení téměř 40 časopisů a novin v elektronické verzi.

Každý týden vám přijde do e-mailu pravidelný newsletter s pečlivě vybranými články a tipy na to nejzajímavější z našich webů k aktuálnímu tématu, které hýbe společností.

Svůj obsah můžete mít po ruce kdykoliv a kdekoliv, čtěte na mobilu, tabletu nebo počítači. To vše za jedno předplatné.

Jak mohu uhradit platbu za předplatné?

Předplatné lze zaplatit online platební kartou přes GoPay.

Kolik stojí PREMIUM+?

První zkušební měsíc je veškerý obsah PREMIUM+ pouze za 1 Kč, poté 199 Kč za měsíc.

Co vše obsahuje PREMIUM+

Odemčení exkluzivních částí 9 webů: Reflex, E15, Blesk, iSport, Auto.cz, Živě, Maminka, Blesk pro ženy a ABC. Jako benefit získáte také přístup do online trafiky iKiosek, kde lze neomezeně číst 37 nejčtenějších novin a časopisů, včetně jejich archivu s výjimkou knih a audioknih.

Jak funguje přístup do online trafiky iKiosek?

Stačí se zaregistrovat na stránce iKiosek.cz stejnou e-mailovou adresou, přes který byla zakoupena služba PREMIUM+.

Díky přístupu do služby iKiosek.cz získáte neomezené čtení elektronických verzí veškerých periodických a neperiodických titulů, s výjimkou knih a audioknih.

Stejný postup platí pro přístup do služby iKiosek.cz i v rámci mobilní aplikace iKiosek.

Mám koupené předplatné na webu - mohu si číst zamčený obsah i v mobilní aplikaci a naopak?

Ano, podmínkou je být přihlášen pod stejným uživatelským účtem, přes který byla zakoupena služba PREMIUM+. V rámci balíčku PREMIUM+ můžete číst zamčené články v aplikaci Blesk, iSport, Reflex, E15 a iKiosek.

Jak zruším automatickou obnovu předplatného?

Postup na webu:
Ve svém profilu klikněte na tlačítko "Ukončit obnovování". Stejný postup platí jak u individuálního předplatného, tak u PREMIUM+. Předplatné tím skončí k poslednímu dni aktuálně uhrazeného období.

Pokud přecházíte na předplatné PREMIUM+ z individuálního předplatného, automatická obnova se sama přeruší.

Postup pro Android:
Otevřete "Obchod Play" ve Vašem zařízení, vlevo nahoře vyberte symbol pro vstup do menu (tři vodorovné čáry), dáte volbu "moje aplikace" a v horní části vyberte položku "odběry" - v této položce můžete vidět Vaše předplatné s možností zrušit obnovování.

Postup pro iOS:
Otevřete “Nastavení telefonu”, následně “iTunes a App Store“. Kliknete na “Vaše Apple ID” a poté “Zobrazit Apple ID”. Zde najdete Subscriptions nebo Odběry, kde máte možnost obnovování ukončit..

Mám jiný dotaz, kde získám odpověď?

S jakýmikoliv dalšími dotazy se na nás obraťte v kontaktním formuláři, kde vám ochotně vše vysvětlíme.