Nejnovější články

Nejdůležitější příběhy současnosti pěkně na jednom místě.

+

Jehly, řezání, klystýr… To nemusíte zažít jen u lékaře, ale i u dominy Iris, kterou živí medical fetish!

Medical fetish, pojem, se kterým se většina z nás nejspíš doposud nesetkala. O co jde? To v podcastu Už budu! detailně vysvětluje jeho hostka – domina Iris, vystudovaná zdravotní sestra, která se právě tomuto fetiši věnuje na plný úvazek.  „Ve zkratce se jedná o simulovaný operační výkon, který může obsahovat jehličky, řezání, šití, anální praktiky… Je toho spousta,“ říká v nejnovějším díle.

img-Jehly, řezání, klystýr… To nemusíte zažít jen u lékaře, ale i u dominy Iris, kterou živí medical fetish!
+

Stránský: Dlouhé pauzy mi nedělají dobře. S bráchou bych si zahrál rád

Po zlatých oslavách měl čtrnáctidenní volno, aby si pořádně odfrkl a nabral síly. „Mám odzkoušené, že mi delší pauzy nedělají dobře. Chodil jsem hrát fotbal nebo padel, takže jenom doma jsem neležel,“ říká v rozhovoru pro deník Sport a iSport.cz hokejový mistr světa Matěj Stránský (31), který se pod dohledem kondičního trenéra Radima Poláška důkladně připravuje na nadcházející sezonu v Davosu.

img-Stránský: Dlouhé pauzy mi nedělají dobře. S bráchou bych si zahrál rád
+

Přemety lásky a nenávisti. Proč válčí Jana Černochová s náčelníkem generálního štábu Karlem Řehkou?

V době, kdy je Evropa konfrontována s agresívní válkou Ruska na Ukrajině, probíhá na domácím bojišti „válka“ mezi ministryní obrany Janou Černochovou a náčelníkem generálního štábu Armády České republiky Karlem Řehkou. Kdyby se nejednalo o vážnou věc ovlivňující naši bezpečnost, připomínalo by to americkou filmovou komedii Válka Roseových, ve které si rozvádějící se manželé porcují společný dům. Reflex zmapoval, co je příčinou tak napjatých vztahů.

img-Přemety lásky a nenávisti. Proč válčí Jana Černochová s náčelníkem generálního štábu Karlem Řehkou?
+

Jaroslav Bukovský: Chytrá investice do ETF ve znamení diverzifikace může vydělat i 250 procent ročně

Tento text věnujeme jedné z potenciálně efektivních forem spoření na penzi. Ne, nebude pojednávat o žádných aktuálně státem podporovaných instrumentech, v jejich případě jde vesměs o slepé uličky a generátory zisků pro penzijní společnosti a fondy domácích finančních domů. Nebude se tedy zabývat ani rádoby populárním „dlouhodobým investičním produktem“, na jehož potenciál odkazuje už jen míra invence vložená do jeho názvu. Takže zbývá už jen definovat, o čem tento text naopak bude. Bude o v Evropě stále podceňovaném, byť notoricky známém nástroji. Každý o něm mluví, ale když dojde na lámání úsporového chleba, nakonec se mu mnoho investorů z nejasně formulovaných přičin vyhne. Řeč bude o veřejně obchodovaných fondech, takzvaných étéefkách. 

img-Jaroslav Bukovský: Chytrá investice do ETF ve znamení diverzifikace může vydělat i 250 procent ročně
+

Ojetá MGF a TF patří mezi nejdostupnější sporťáky. Na co si u nich dát pozor?

MG je tradiční britskou značkou, jež vyráběla zejména sportovní vozy. To však už desítky let neplatí. Recenzované MGF a jeho zmodernizovaná verze TF jsou posledními masově produkovanými britskými sporťáky. Bez problémů je seženete i u nás, a to za cenu od dvou průměrných platů.

img-Ojetá MGF a TF patří mezi nejdostupnější sporťáky. Na co si u nich dát pozor?
+

Herečka Barbora Seidlová (42): Nebýt matkou je taky skvělé!

Herečka, která už v patnácti letech zazářila jako churavá princezna Zubejda, kterou vyléčilo slunce a chleba s tvarohem, si stojí za tvrzením, že život může být krásný i bez dětí.

img-Herečka Barbora Seidlová (42): Nebýt matkou je taky skvělé!
+

Padouch, nebo hrdina? Je to jedna rodina! Já, padouch 4 je super

Jedna z nejoblíbenějších filmových sérií se vrací. Ve čtvrtém animáku Já, padouch nechybí mimoni, kteří jsou zvlášť super! V rodinné komedii o rádoby sladké pomstě dokonce parodují populární superhrdiny.

img-Padouch, nebo hrdina? Je to jedna rodina! Já, padouch 4 je super

Měsíc na zkoušku

Nahlédněte do světa PREMIUM+
První měsíc jen za 1 Kč.

Vyzkoušet za 1 Kč Další měsíc za 199 Kč.
Předplatné můžete kdykoliv zrušit.
Často kladené otázky
Nenašli jste informace k předplatnému? Zkuste najít odpověď v sekci často kladených otázek. Pokud odpověď nenajdete ani zde, obraťte se na naši zákaznickou linku.
Co je předplatné PREMIUM+?

Služba PREMIUM+ nabízí pestrý výběr informací a zábavy skrz naše nejčtenější noviny, časopisy na webech.

Zůstaňte v obraze díky přístupu k exkluzivním článkům nebo multimediálnímu obsahu na 9 webech. Jako benefit nad rámec služby si navíc na všech webech můžete užít ničím nerušené čtení článků a stejně tak sledování oblíbených videí bez jediné reklamy.

V rámci benefitů je také volné čtení téměř 40 časopisů a novin v elektronické verzi.

Každý týden vám přijde do e-mailu pravidelný newsletter s pečlivě vybranými články a tipy na to nejzajímavější z našich webů k aktuálnímu tématu, které hýbe společností.

Svůj obsah můžete mít po ruce kdykoliv a kdekoliv, čtěte na mobilu, tabletu nebo počítači. To vše za jedno předplatné.

Jak mohu uhradit platbu za předplatné?

Předplatné lze zaplatit online platební kartou přes GoPay.

Kolik stojí PREMIUM+?

První zkušební měsíc je veškerý obsah PREMIUM+ pouze za 1 Kč, poté 199 Kč za měsíc.

Co vše obsahuje PREMIUM+

Odemčení exkluzivních částí 9 webů: Reflex, E15, Blesk, iSport, Auto.cz, Živě, Maminka, Blesk pro ženy a ABC. Jako benefit získáte také přístup do online trafiky iKiosek, kde lze neomezeně číst 37 nejčtenějších novin a časopisů, včetně jejich archivu s výjimkou knih a audioknih.

Jak funguje přístup do online trafiky iKiosek?

Stačí se zaregistrovat na stránce iKiosek.cz stejnou e-mailovou adresou, přes který byla zakoupena služba PREMIUM+.

Díky přístupu do služby iKiosek.cz získáte neomezené čtení elektronických verzí veškerých periodických a neperiodických titulů, s výjimkou knih a audioknih.

Stejný postup platí pro přístup do služby iKiosek.cz i v rámci mobilní aplikace iKiosek.

Mám koupené předplatné na webu - mohu si číst zamčený obsah i v mobilní aplikaci a naopak?

Ano, podmínkou je být přihlášen pod stejným uživatelským účtem, přes který byla zakoupena služba PREMIUM+. V rámci balíčku PREMIUM+ můžete číst zamčené články v aplikaci Blesk, iSport, Reflex, E15 a iKiosek.

Jak zruším automatickou obnovu předplatného?

Postup na webu:
Ve svém profilu klikněte na tlačítko "Ukončit obnovování". Stejný postup platí jak u individuálního předplatného, tak u PREMIUM+. Předplatné tím skončí k poslednímu dni aktuálně uhrazeného období.

Pokud přecházíte na předplatné PREMIUM+ z individuálního předplatného, automatická obnova se sama přeruší.

Postup pro Android:
Otevřete "Obchod Play" ve Vašem zařízení, vlevo nahoře vyberte symbol pro vstup do menu (tři vodorovné čáry), dáte volbu "moje aplikace" a v horní části vyberte položku "odběry" - v této položce můžete vidět Vaše předplatné s možností zrušit obnovování.

Postup pro iOS:
Otevřete “Nastavení telefonu”, následně “iTunes a App Store“. Kliknete na “Vaše Apple ID” a poté “Zobrazit Apple ID”. Zde najdete Subscriptions nebo Odběry, kde máte možnost obnovování ukončit..

Mám jiný dotaz, kde získám odpověď?

S jakýmikoliv dalšími dotazy se na nás obraťte v kontaktním formuláři, kde vám ochotně vše vysvětlíme.