Nejnovější články

Nejdůležitější příběhy současnosti pěkně na jednom místě.

+

Záhadná smrt v prokleté ulici: Výtah muži téměř uřízl hlavu! Co říkají odborníci?

Chtěl vyjet svým autem, zvedací plošina v garážích se mu ale stala osudnou. Muže (†47) v pátek dopoledne v pražskem Kamýku zabil »autovýtah«. Téměř mu oddělil hlavu od trupu. Jak vůbec k něčemu takovému mohlo dojít?

img-Záhadná smrt v prokleté ulici: Výtah muži téměř uřízl hlavu! Co říkají odborníci?
+

Hašek o práci ve školce i obou synech: Ve Spartě jsem přišel o kamarády

To příjmení budí emoce. A umocněné křestním jménem Martin o to víc. Už dva a půl roku se táhne záložníkův spor se Spartou, jíž dal v březnu 2020 výpověď. Dramaticky to poznamenalo i vztah, jejž měl s klubem jeho otec. „Dokud tam budou někteří lidé, můj vztah ke Spartě asi zůstane chladný,“ říká Martin Hašek starší (52). V rozhovoru pro Sport a iSport.cz popisuje i kariérní peripetie mladšího syna Filipa nebo hovoří o své trenérské dráze a provozování mateřské školy, které ho nyní naplňuje.

img-Hašek o práci ve školce i obou synech: Ve Spartě jsem přišel o kamarády
+

Podoby války se mění, zlo zůstává stejné, říká náčelník generálního štábu Karel Řehka

Karla Řehku (47) jsem poprvé potkal při jeho bojových misích v Afghánistánu. Například v září 2011 na české základně Hombre u města Džalálábád, když byl velitelem 601. skupiny speciálních sil. Doba i kulisy se změnily a z tehdejšího plukovníka je dnes generálmajor a od července náčelník generálního štábu Armády České republiky. Jedna věc se ale u Řehky nemění – práci vojáka vždy považoval za poslání a službu vlasti. Své motivace v tomto směru vysvětluje jasně a myslím si, že je v tom upřímný. Jenže funkce šéfa armády není pouze věcí odbornou, má i politický přesah. Jak má tedy podle Karla Řehky vypadat moderní česká armáda? Co k tomu potřebujeme? A kde dnes vidí největší hrozby pro naši bezpečnost?

img-Podoby války se mění, zlo zůstává stejné, říká náčelník generálního štábu Karel Řehka
+

Jaroslav Bukovský: Podzimní mememánie vynáší esa aneb co otřásá Redditem

První zářijový týden Daniel agresivně shortoval a chytil prakticky celý dvacetiprocentní propad akcie. Uzavřel pozici a příštích pět dní strávil elegantním longem s pětinovým výnosem. Poté týden dovolené. Poslední zářijový týden podzim shortoval počasí a Daniel svou oblíbenou akcii Gamestopu. Nebyl to úplně klídek, ale skončil v plusu. Je Daniel Bůh? Není. Zná Daniel poslední výsledky Gamestopu? Nezná. Má Daniel ekonomku? Nemá, vystudoval sociologii. Ta se mu ovšem občas jako uživateli Redditu hodí. Prostě jen sleduje, co právě trenduje a jaký to má sentiment. Reddit ještě není docela za zenitem, jak by byl leckterý investorský memefil s hlavou shiba-inu na triku ochoten s chutí prohlásit. Nejen Gamestopem živ je úspěšný trader. Pojmenujme desítku akcií, které otřásají Redditem, a rovnou si povězme, jaké záměry s nimi spekulanti mají. 

img-Jaroslav Bukovský: Podzimní mememánie vynáší esa aneb co otřásá Redditem
+

Bentley Bentayga V8 – Modernizace atletického lorda

Ačkoliv přišel na trh už v roce 2015, na odchod se zatím nechystá. Bentley Bentayga vstoupil do nové dekády s rozsáhlým faceliftem, připravený na další roky vládnutí.

img-Bentley Bentayga V8 – Modernizace atletického lorda
+

Odbornice radí: Jak uspokojit ženu a dokázat, aby prožívala hlubokou rozkoš?

Denisa Říha Ptáčková pomáhá lidem k naplněnému životu a párům k lásce a vášni, kterou mohou cítit i po dvaceti a více letech společného života. Na jejích webových stránkách mě zaujal kurz pro muže, kde se učí, jak uspokojit ženu. Zajímá vás, co od mužů potřebujeme, abychom mohly dosáhnout rozkoše?

img-Odbornice radí: Jak uspokojit ženu a dokázat, aby prožívala hlubokou rozkoš?
+

Manga CZ! Japonské komiksy se usadily v Česku

Dobrodružné fantastické japonské příběhy dobývají srdce českých čtenářů. Co je manga? A jak se japonské komiksy usadily v Česku?

img-Manga CZ! Japonské komiksy se usadily v Česku

Měsíc na zkoušku

Nahlédněte do světa PREMIUM+
První měsíc jen za 1 Kč.

Vyzkoušet za 1 Kč Další měsíc za 199 Kč.
Předplatné můžete kdykoliv zrušit.
Často kladené
otázky
Co je předplatné PREMIUM+?

Služba PREMIUM+ nabízí pestrý výběr informací a zábavy skrz naše nejčtenější noviny, časopisy a weby.

Zůstaňte v obraze díky přístupu k exkluzivním článkům nebo multimediálnímu obsahu na 9 webech. Na všech webech si můžete navíc užít pohodlné sledování videí bez reklam.

Součástí balíčku je také volné čtení téměř 40 časopisů a novin v elektronické verzi.

Každý týden vám přijde do e-mailu pravidelný newsletter s pečlivě vybranými články a tipy na to nejzajímavější z našich webů k aktuálnímu tématu, které hýbe společností.

Svůj obsah můžete mít po ruce kdykoliv a kdekoliv, čtěte na mobilu, tabletu nebo počítači. To vše za jedno předplatné.

Jak mohu uhradit platbu za předplatné?

Předplatné lze zaplatit online platební kartou přes GoPay.

Kolik stojí PREMIUM+?

První zkušební měsíc je veškerý obsah PREMIUM+ pouze za 1 Kč, poté 199 Kč za měsíc.

Co vše obsahuje PREMIUM+

Odemčení exkluzivních částí 9 webů: Reflex, E15, Blesk, iSport, Auto.cz, Živě, Maminka, Blesk pro ženy a ABC. Zahrnuje také přístup do online trafiky iKiosek, kde lze neomezeně číst 37 nejčtenějších novin a časopisů, včetně jejich archivu s výjimkou knih a audioknih.

Jak funguje přístup do online trafiky iKiosek?

Stačí se zaregistrovat na stránce iKiosek.cz stejnou e-mailovou adresou, přes který byla zakoupena služba PREMIUM+.

Díky přístupu do služby iKiosek.cz získáte neomezené čtení elektronických verzí veškerých periodických a neperiodických titulů, s výjimkou knih a audioknih.

Mohu si číst digitální verzi časopisů a novin přes aplikaci?

Přes aplikaci iKiosek prozatím tato možnost není dostupná. Intenzivně však pracujeme na zprovoznění i tohoto benefitu.

Mám koupené předplatné na webu - mohu si číst zamčený obsah i v mobilní aplikaci a naopak?

Ano, podmínkou je být přihlášen pod stejným uživatelským účtem, přes který byla zakoupena služba PREMIUM+. V rámci balíčku PREMIUM+ můžete číst zamčené články v aplikaci Blesk, iSport, Reflex a E15. Aplikace iKiosku prozatím čtení placeného obsahuje neumožňuje.

Jak zruším automatickou obnovu předplatného?

Postup pro web: ve svém profilu klikněte na tlačítko "Ukončit obnovování".

Mám jiný dotaz, kde získám odpověď?

S jakýmikoliv dalšími dotazy se obraťte na podpora@cncenter.cz, kde vám ochotně vše vysvětlí.